Skupinski del tekmovanja

Skupinski del tekmovanja

Skupina A

EkipaT ZN PD:PT
1 ŠD Arko Ključarovci 4 3 1 0 18:6 10
2 KMN Pečarovci 4 1 1 2 11:16 4
3 ŠD Černelavci 4 1 0 3 10:17 3

september 2018

06 čet - 19:00
ŠD Arko Ključarovci8-1ŠD Černelavci
Poročilo s tekme
13 čet - 19:00
ŠD Černelavci5-3KMN Pečarovci
Poročilo s tekme

oktober 2018

04 čet - 19:00
KMN Pečarovci1-1ŠD Arko Ključarovci
Poročilo s tekme
11 čet - 19:00
ŠD Černelavci1-2ŠD Arko Ključarovci
Poročilo s tekme
25 čet - 19:00
KMN Pečarovci4-3ŠD Černelavci
Poročilo s tekme
31 sre - 19:00
ŠD Arko Ključarovci7-3KMN Pečarovci
Poročilo s tekme

Skupina B

EkipaT ZN PD:PT
1 Teksas bar Videm 4 3 0 1 20:3 9
2 KMN Krajna 4 3 0 1 13:7 9
3 GEA Vipoll Stara Nova vas 4 0 0 4 4:27 0

september 2018

06 čet - 20:00
GEA Vipoll Stara Nova vas2-7KMN Krajna
Poročilo s tekme
13 čet - 20:00
KMN Krajna2-1Teksas bar Videm
Poročilo s tekme

oktober 2018

04 čet - 19:00
Teksas bar Videm6-0GEA Vipoll Stara Nova vas
Poročilo s tekme
11 čet - 19:00
Teksas bar Videm3-0KMN Krajna
Poročilo s tekme
25 čet - 19:00
KMN Krajna4-1GEA Vipoll Stara Nova vas
Poročilo s tekme

november 2018

02 pet - 19:00
GEA Vipoll Stara Nova vas1-10Teksas bar Videm
Poročilo s tekme

Skupina C

EkipaT ZN PD:PT
1 NK Begne 4 3 1 0 15:7 10
2 ŠD Trnava 4 1 1 2 14:17 4
3 ŠD Asi – Lok orodjarstvo 4 1 0 3 10:15 3

september 2018

06 čet - 17:30
ŠD Asi - Lok orodjarstvo1-2NK Begne
Poročilo s tekme
13 čet - 18:00
NK Begne5-1ŠD Trnava
Poročilo s tekme

oktober 2018

06 sob - 15:00
ŠD Trnava3-4ŠD Asi - Lok orodjarstvo
Poročilo s tekme
11 čet - 17:30
NK Begne4-1ŠD Asi - Lok orodjarstvo
Poročilo s tekme
25 čet - 17:00
ŠD Trnava4-4NK Begne
Poročilo s tekme

november 2018

10 sob - 14:00
ŠD Asi - Lok Orodjarstvo4-6ŠD Trnava
Poročilo s tekme

Skupina D

EkipaT ZN PD:PT
1 ŠD Ribno 4 4 0 0 30:9 12
2 Elmont Bled 4 2 0 2 17:18 6
3 ŠD Loška dolina Andifit 4 0 0 4 2:22 0

september 2018

06 čet - 17:00
ŠD Loška dolina Andifit2-5Elmont Bled
Poročilo s tekme
06 čet - 18:15
ŠD Loška dolina Andifit0-11ŠD Ribno
Poročilo s tekme

oktober 2018

11 čet - 17:00
Elmont Bled5-8ŠD Ribno
Poročilo s tekme
28 ned - 12:00
ŠD Ribno8-4Elmont Bled
Poročilo s tekme

november 2018

30 pet - 00:00
ŠD Ribno3-0ŠD Loška dolina Andifit
Predogled tekme
30 pet - 00:00
Elmont Bled3-0ŠD Loška dolina Andifit
Predogled tekme

Skupina E

EkipaT ZN PD:PT
1 NK Smola 4 3 0 1 19:10 9
2 Meniška vas 4 3 0 1 12:11 9
3 Bubka bar Gofar Brežice 4 0 0 4 5:15 0

september 2018

06 čet - 18:15
NK Smola5-2Bubka bar Gofar Brežice
Poročilo s tekme

oktober 2018

04 čet - 17:30
Meniška vas3-1Bubka bar Gofar Brežice
Poročilo s tekme
11 čet - 17:30
Meniška vas3-1NK Smola
Poročilo s tekme
17 sre - 19:00
Bubka bar Gofar Brežice2-4NK Smola
Poročilo s tekme
25 čet - 19:00
NK Smola9-3Meniška vas
Poročilo s tekme
31 sre - 15:30
Bubka bar Gofar Brežice0-3Meniška vas
Poročilo s tekme

Sponzorji

Delovanje SMZ podpirajo